Kaporta Fırın Boya

Araçlarınızın markası ve modeli ne olursa olsun sizlere her anlamda hizmet verebilecek alt yapıya sahip olan DRC Otomotiv, uzman kadrosuyla kaporta fırın boya, detaylı araç temizliği hizmetleri vermektedir.Araçlarınızın servisimize gelmesinden itibaren konusunda bilgili ve tecrübeli personelimiz aracınız ile ilgili gerekli tüm hasar tespit çalışmalarını ve ekspertizleri yaparak sizin için en ideal çözümü sunar.

Fırın boyada renkler özel bir cihazında hazırlanarak, aracın orijinal rengi bulunmaktadır. Günümüz tabiat şartları ve hava kirliliği, boya korumanın önemini daha da arttırmaktadır. Tüm bu olumsuzluklar,boya koruma ürünleri ve yoğun boya temizliği, çizik giderme, parlatma sistemleri ile giderilir. Aracınızda ilk günkü parlaklık elde edilir. Boyanızın ömrünü ve parlaklığını, dolayısıyla 2.el değerini,aracınızı satana kadar devam ettirmek istiyorsanız, DRC OTMOTİV e gelerek garantili fırın boya hizmetinden faydalanın.

Boya Kontrolü Nasıl Yapılır

Aktif bir şekilde hizmet veren birçok farklı oto exper hizmet servisi aracılığı ile bahsetmiş olduğumuz boya kontrolünü kolayca yapabilir ve bu yol ile de araç hakkında bilgi sahibi olarak bu yönde satın alma konusunda bir karar verebilirsiniz. Özellikle de boyalı alanların hangi boyutta kazalı olduğu yönünde de raporlar ile bilgi alabileceğinizi ve dolayısı ile de çok daha sağlıklı bir şekilde aracı satın alma ya da almama konusunda karar verebileceğinizi söyleyebiliriz. Boya kontrolü neden yapılır dahilinde verdiğimiz cevaplar kapsamında, söz konusu ikinci el araba piyasası içerisinde bulunan arabalardan satın almak için öncelikli olarak bu yönde bir kontrol yaptırmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Bu kontrol neticesinde arabanın ne kadar kazalı olduğunu, orijinal olup olmadığını ve bunun gibi diğer bilgileri elde edebilir ve bu sayede de çok daha sağlıklı bir şekilde karar verebilirsiniz. Firmamız da bu yönde düşük ücretler ile kaliteli bir şekilde oto exper hizmetini sağlamaya devam etmektedir.