Hakkımızda

DRC OTOMOTİV 2010 tarihinde, İstanbul merkezli olarak kuruldu. “Kurumsal Yönetim” anlayışını, “Türk Esnaflık Prensipleri” ile harmanlayarak hizmet vermeyi amaçlayan ve bu sağlam temeller üzerine kurulmuş güçlü bir kurumsal şirket hayali ile yola koyulan DRC OTOMOTİV hedeflerine bağlı kalarak ilerlemeye ediyor.

 

DRC OTOMOTİV sektöründe edindiği bilgi ve geleneksel tecrübeyi, yeni teknik ve metodolojiler ile bir araya getirerek DRC OTOMOTİV’i günümüzdeki gelişmiş ve yenilikçi konumuna taşıdı. İlk kurulduğu günden itibaren hizmetlerini farklılaştırmayı amaçlayan DRC OTOMOTİV, kuruluşu ile birlikte altı ay boyunca AR-GE çalışmaları yürüterek 3 hizmet modülünden oluşan hizmet altyapısını geliştirmeye başladı. DRC OTOMOTİV olarak tüm ülke geneline yayılmış bir servis ağı kurmayı hedefliyor.

 

DRC OTOMOTİV son teknoloji servis ekipmanları, otomotiv sektöründe uzman ve eğitimli personeli ile tüm tecrübe ve deneyimini araçlarının maksimum standartlarda onarımına ve müşterilerin mutluluğuna odaklanmıştır.

 

Günümüzde otomotiv sektöründe üretici ve ithalatçı firmaların belirlediği onarım fiyatları, sigorta şirketlerini alternatif onarım merkezleri aramaya zorlamıştır. DRC OTOMOTİV bu noktada, yakaladığı yetkili servis standartları, 7/24 çekici ve ikame araç hizmetlerinin yanısıra ekonomik maliyetleri ile de anlaşmalı olduğu sigorta şirketi ile sektörün çözüm ortağı olmuştur.